СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
3 дні безкоштовно
Компанія
Телефон

Нам довіряють

RAZVOZKA.NET це

Безпека

Доступність

Надійність

Наші переваги

  • Доступність: ми цілодобово на зв'язку;
  • Відсутність передоплати: ми довіряємо Вам;
  • Оперативність: швидка подача транспорту;
  • Доступні ціни: для нас важливо щоб Ви залишалися з нами;
  • Комфорт і безпека: ми дбаємо про Вас;
  • Культура обслуговування: наші водії до Ваших послуг;
  • Великий досвід роботи в Україні та Європі.

Розвозка співробітників

Ми розробили та впровадили послугу «Службова розвозка» - це організація пасажирських перевезень співробітників різних фірм, з дому на роботу та назад, або в інших службових цілях. Окрім цього ми пропонуємо послугу для торгово-розважальних центрів з доставки покупців.

Успіх будь-якої компанії, незалежно від характеру її діяльності, зумовлюється, насамперед, якістю роботи її персоналу. Тобто, дбаючи про своїх співробітників, керівництво компанії передусім дбає про прибутковість бізнесу. Саме з цієї причини розвозка співробітників стає послугою, що користується дедалі більшим попитом.

Завдяки розвезенню персоналу ваші співробітники будуть на роботі завжди вчасно та в доброму гуморі, оскільки їм не доведеться мерзнути в очікуванні громадського транспорту та ламати голову, як дістатися роботи. Перевезення людей на роботу та з роботи позитивно впливає на продуктивність праці та підвищує лояльність до керівництва та компанії. Розвозка вигідна, оскільки замовивши таку послугу, ви завжди будете впевнені, що робочий процес розпочнеться без затримок.

Службова розвозка особлива актуальна сьогодні, тому що більшість виробничих об'єднань сконцентровані в передмісті. Так, у будіндустрії перевезення робітників вже стало нормою, адже найчастіше до об'єктів, що будуються, дістатися доволі складно, особливо якщо вони зводяться не в місті, а в області.

Розвозка співробітників професійним перевізником враховує всі ваші інтереси. Потрібно розвести додому співробітників уночі? Адже дістатися до будинку о 4-й ранку не так вже й просто. Потрібно розвезти всього п'ятьох чи сто п'ятдесят співробітників? Забрати персонал з певної точки міста чи зустріти прямо біля під'їзду? Доставити робітників за місто?

При замовленні послуги розвозки ви зможете забути про низку проблем. Насамперед, відпаде потреба в організації власного автопарку, який потребує великих фінансових вкладень у придбання, утримання, ремонт та техобслуговування автомобілів. Послуга розвозки дозволить заощадити, при цьому ефективно вирішивши всі транспортні питання.

Ми готові розглянути будь-які пропозиції щодо співробітництва та готові зробити все можливе для зручності наших клієнтів.

Перевезення людей – дуже відповідальне завдання. У штаті нашої компанії розвозкою персоналу займаються лише професійні водії з великим стажем роботи та бездоганною репутацією. Для перевезення співробітників ми використовуємо тільки автобуси і мікроавтобуси.

Завдяки передачі нам функцій із розвозки співробітників, Ви заощадите гроші, які витрачаєте на підтримку власного автопарку та необхідного обслуговуючого персоналу. Ціни на оренду автобуса для перевозки робітників узгоджуються в індивідуальному порядку, оскільки ціна перевезення залежить від кількості персоналу, дальності та частоти поїздок, а також інших факторів. Розвозка робітників різних компаній – одна з найпопулярніших нових послуг на ринку.